Služby

Výroba řezané grafiky

Řezané samolepky mají velmi široké použití – hodí se jak na polepy reklamních ploch jako jsou výlohy obchodů a restaurací, tak samozřejmě i jako polepy vozidel, nebo i jako drobné samolepky. Lepení drobných samolepek je velmi jednoduché, u větších polepů rádi zajistíme i instalaci.
Fólie pro řezanou grafiku se vyrábějí v několika trvanlivostí – 3leté, 5leté a 8leté – vždy záleží, na co konkrétního samolepky zákazník potřebuje.
Pracujeme s fólie značek Oracal, Avery a 3M.
Kromě klasických barev nabízíme i dekorativní fólie např. imitace broušeného hliníku, dřeva a efektové fólie v neonových barvách a velmi oblíbené holografické.


Ceny:
3leté fólie od 1200,- za m2
5leté fólie od 1300,- za m2
3leté fólie od 1500,- za m2

Velkoformátový tisk

Velkofomátový tisk je nejčastější reklamní technologií, jeho použití je opravdu široké a to včetně široké škály materiálů. Výroba celoplošných polepů na reklamní plochy – výlohy, reklamní cedule a firemní vozy, tisk bannerů a plakátů. V případě potřeby včetně ochranné laminace, která prodlužuje trvanlivost tisku a umožňuje např. odstranění posprejovaných ploch.
Dále se velkoformátový tisk používá při výrobě prezentačních systémů jako jsou třeba roll-up stojany, reklamní tabule (áčka) nebo polepy světelných boxů translucentními fóliemi.
Velmi oblíbené jsou dnes one way fólie – dírkované fólie používané na zadní okna aut nebo prosklené plochy, kde je důležitá jednostranná průhlednost.
Zajímavým využitím je i tisk na wallart fólie neboli fototapety.


Ceny:
Samolepící fólie 3letá od 550,- za m2
Bannery včetně oček od 650,- za m2
Oneway fólie od 850,- za m2
Wall art fólie od 850,- za m2

Výroba fotoobrazů

Oblíbený dárek k jakékoliv příležitosti. Fotoobrazy vyrábíme v jakémkoliv formátu od malých např 2030cm až po panoramatické obrazy např. 15050cm. Tiskneme na klasické plátno a následně napínáme na dřevěné rámy.


Ceny:
Čtverec 3030 cm – 390,- Obdélník 9060cm – 1290,-
Panorama 120*40cm – 1260,-

Digitální a ofsetový tisk

Tiskneme všechny klasické reklamní tiskoviny jako jsou vizitky, letáky, pozvánky, reklamní karty a samozřejmě i třeba svatební oznámení nebo kalendáře. Tiskneme jak v malých počtech digitálně, tak i v tisícových nákladech ofsetem. U všech tiskovin je samozřejmostí i grafický návrh a sazba.


Ceny se vždy odvíjí od počtu kusů dané tiskoviny.
Vizitky od 1,8 Kč
Letáky A5 od 0,2 Kč
Kalendáře A4 od 65,- Kč

Výroba reklamních předmětů

Odznaky, klíčenky, hrnky s vlastním potiskem, papírové tašky, psací potřeby a mnoho dalšího. Vyrábíme i 3D loga a 3D samolepky. Vše i od malého počtu kusů, pokud potřebuje jen pár kousků. Vždy rádi poradíme s výběrem vhodného předmětu a technologií potisku.

Výroba reklamního textilu

Reklamní textil vyrábíme již od jednoho kusu, je tudíž jedno, zda potřebujete firemní oblečení pro zaměstnance, textil pro sportovní tým nebo jen tričko pro radost. Používáme několik druhů výroby – termonsferový potisk, digitální potisk, sítotisk a i výšivku. Spolupracujeme s několika evropskými dodavateli textilu a proto můžeme nabídnout opravdu široký výběr textilu.